Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Franchise Bayilik

 

 

Faaliyet Alanı:

Ürünlerimizde önce sağlığı göz önüne alarak en iyi şartlarda üretim yapmakta olan firmamızın ürün çeşitleri arasında Özel Üretim, Erken Hasat, Taş Baskı, Filtre Edilmemiş Doğal Natürel Sızma ve Organik zeytinyağlarımız bulunmaktadır. Bunların yanında zeytinyağlı kozmetik ürünler, tam Naturel zeytin çeşitleri, hediyelik gurme ürünlerimiz ve toprak seramik ürünlerimiz bulunmaktadır. Tüm gıda üretim sertifakalarımız mevcuttur. Bunların arasında ISO-22000 ve BRC sertifikaları da dahidir.

Bayilik Koşulları ve Yatırım Maliyeti

Polat Tarım, farklı konsepti ve görselliğine önem verdiği ürünleriyle Türkiye genelinde Bölge ve İl bayilikleri vermeyi hedefliyor. Firmamız marka bilincine sahip girişimcilerle çalışmak istiyor.

 İki tip bayilik veriyoruz.

1. Bölge yada Şehir Bayiliği: Kendi bölgenizdeki hedef noktalara ürünlerimizin satışını yapmanızı içermektedir. Aylık satış ortalamanız seviyesinde teminat verilmesi yada peşin çalışılması gerekmektedir.

2.Butik Market : Özel olarak ürettiğimiz zeytinyağlarının (Erken hasat, Filtresiz vb. gibi), zeytinyağı sabunlarının ve kozmetik ürünlerinin özel tasarımlı ambalajlarında ortalama 20-40 metrekare bir mağazada satılması hedeflenmektedir.